+420 775 580 524
+420 553 401 366

Oplocení

 

Oplocení

Oplocení domu vyznačí váš prostor. Zajistí vaši bezpečnost a stane se strážcem domácího zátiší. Na základě preferencí a požadavků zákazníků vytvořil WIŚNIOWSKI desítky vzorů, které se snadno přizpůsobí tradiční i moderní zástavbě. Komfortní řešení vjezdových bran a branek zajišťuje kontrolu přístupu na váš pozemek.


Oplocení pozemků, vjezdové brány a branky - TOPHAUS Frýdlant nad Ostravicí
 

Nabízíme prestižní, funkční a trvanlivé systémy oplocení pozemků.

Určujícím prvkem funkčního a spolehlivého přístupu na pozemek je správně vybraná vjezdová brána. V závislosti na podmínkách pozemku si můžete vybrat tradiční dvoukřídlou bránu nebo komfortnější-posuvnou bránu. Jejich samonosná konstrukce zajišťuje plynulý provoz v každých podmínkách. Je to synonym spolehlivosti. Pro bezpečnost a pohodlí uživatelů je pohon těchto bran ukryt ve sloupku integrovaném s konstrukcí. Toto unikátní řešení poskytuje možnost přístupu k řídícímu mechanismu výhradně uživatelům, kteří mají klíč. Sloupek také chrání mechanismus před atmosférickými vlivy.


Automatické brány, vrata Frýdlant nad Ostravicí

 

Automatické brány

Mají signalizační světlo a zátěžový vypínač, mohou být navíc vybaveny fotobuňkami a ochrannou lištou. 

 


 

Kolekce vrat, dveří a oplocení v jednom designu

Kolekce Home Inclusive 2.0 je novou generací kolekce vrat, dveří a oplocení v jednom designu známé od roku 2014. Jejím velkým přínosem je také nový pohled na navrhování okolí domu, které je konzistentní nejen z hlediska barvy, ale také designu. Kolekce Home Inclusive 2.0 v sobě spojuje unikátní barvy, vzory a struktury. Odhaluje téměř neomezené možnosti nevšedních kombinací a spojení materiálů – od oceli po dřevo a karbon.

 

Home Inclusive 2.0 Kolekce vrat, dveří a oplocení v jednom designu

 

 

 

Inspirujte se

 

Prohlédnout galerii