+420 775 580 524
+420 553 401 366

PVC a hliníková okna

 

Plastová Okna Oknoplast

Plastová okna patří mezi nejčastěji vybírané produkty do rodinných domů. Charakterizuje je výborná odolnost proti povětrnostním podmínkám a bezúdržbovost. Velikou výhodou je velmi dobrá termoizolace, která se kladně projeví na účtech za vytápění.

Okna Oknoplast na profilu třídy A německého výrobce VEKA, pozinkované ocelové výztuhy s uzavřeným profilem v rámu, okenní kování Maco nebo Winkhaus a vlastní výroba inovativních izolačních skel – to jsou hlavní aspekty, které určují hodnotu každého okna. Takto chápeme kvalitu.

Plastová okna Oknoplast - TOPHAUS Frýdlant nad Ostravicí

 

Design

Okna vnímáme jako součást dekorace interiéru. Dbáme na každý detail. Přinášíme patentované designové řešení, které jinde nenajdete. Ve výrobním procesu si Oknoplast dává záležet na precizním provedení, například ve svárech na nitku v rozích barevných oken. Celek dotváří estetické okenní doplňky – hliníkové kliky nebo prvky kování vyvinuté speciálně pro Oknoplast.

 

Colorfull

Je ideálním příkladem designové inovace, která dává oknům nový rozměr. Díky této technologii jsou fólií imitující dřevo pokryté také vnitřní části okna, které jsou viditelné pouze po otevření křídla. Je to patentované řešení, které u konkurence nenajdete.

 

Termorámeček

Distanční rámeček Warmatec představuje spojení vynikajících parametrů s estetikou. Vyroben je ze dvou materiálů – dolní část je z ušlechtilé oceli a horní z plastu. Warmatec se vyznačuje nízkou hodnotou tepelné vodivosti, minimalizuje vznik tepelných mostů na spojení skla s rámem, čímž vylepšuje tepelněizolační vlastnosti celého okna (vyjádřeno součinitelem Uw – až do 0,1). Warmatec je možné aplikovat ve všech druzích oken. Dostupný je ve třech barvách: černé, hnědé a šedé.

 

Dále nabízíme velmi kvalitní hliníková okna firmy Wisniowski a Oknoplast.

 

 

 

 

Doplňky

 


Nízký balkónový práh 

Práh Win step představuje moderní řešení, které umožňuje snadný a bezproblémový přechod na balkon nebo terasu. Výška prahu dosahuje jen 2 cm, což výrazně zvyšuje uživatelský komfort. Tento doplněk zvlášť docení rodiny s dětmi, a také starší či imobilní osoby.


Win click

Je prvek kování, který umožňuje zavřít balkónové dveře z vnější strany, aniž byste museli použít kliku. Zároveň umožňuje pohodlný návrat do místnosti a zabraňuje nechtěnému průvanu.

Klika plastových oken - TOPHAUS Frýdlant nad Ostravicí


Klika s klíčem

Představuje dodatečný bezpečnostní prvek, který zajišťuje domácnost před vloupáním. Hliníkové kliky jsou charakteristické vysokou odolností. Tvar kliky dESIGN+ se vyznačuje minimalistickým designem a prodlouženou rukojetí. Najdete ji výhradně v nabídce Oknoplastu.

Síť proti hmyzu pro plastová okna - TOPHAUS Frýdlant nad Ostravicí


Sítě proti hmyzu

Jsou ideálním řešením v letním období. Umožňují větrání domácnosti bez obav o nálety hmyzu. V naší nabídce najdete sítě s hliníkovým rámem, které jsou provedeny v dekorech dřeva či barvách RAL pro estetické sladění s okny.