+420 775 580 524
+420 553 401 366

Garážová vrata

 

Segmentová garážová vrata

jsou v současnosti nejčastěji voleným typem. Jak název napovídá, vrata se skládají ze segmentů (ve vratech pro rodinné domy se obvykle nacházejí 4 segmenty), které se při zvedání vrat zlomí pod stropem.

 

PRIME - nová třída garážových segmentových vrat

PRIME je design orientovaný na elegantní a nadčasovou jednoduchost, narušující konvence o čistě funkčním účelu garážových vrat. Při jejím navrhování jsme kladli důraz na každý detail, protože o dokonalosti rozhodují detaily.

Tepelná izolace odlišuje PRIME, kvalifikuje je mezi výrobky doporučované pro energeticky úsporné a dokonce i pasivní objekty. Je odpovědí na potřebu maximalizace energetických úspor a co největší omezení tepelných ztrát v budově.

Tepelná izolace odlišuje PRIME, kvalifikuje je mezi výrobky doporučované pro energeticky úsporné a dokonce i pasivní objekty. Je odpovědí na potřebu maximalizace energetických úspor a co největší omezení tepelných ztrát v budově.

Segmentová garážová vrata - TOPHAUS Frýdlant nad Ostravicí

 

Super teplá garážová vrata UniTherm - TOPHAUS Frýdlant nad Ostravicí

UniTherm - super teplá garážová vrata

Novou generaci segmentových vrat WIŚNIOWSKI prezentuje neobvyklá kvalita, založená na souboru unikátních technických řešení. Abychom vyrobili tak výjimečný výrobek, museli jsme sáhnout na základ konstrukce segmentových vrat... tedy panel.

Vrata UniTherm splňují přísné normy pro odolnost proti působení větru, pronikání vody a propustnosti vzduchu.

Vrata UniTherm vznikla pro na potřeby nízkoenergetického stavebnictví. Plně využívá tepelné vlastnosti panelu INNOVO o tloušťce 60 mm a v něm použitých systémů těsnění. Znamená to více ušetřené energie v domácnosti, protože byly eliminovány tepelné ztráty na nejvíce neuralgických místech pláště vrat. Koeficient tepelného průniku panelu je 0,33 W/m2K, což so projevuje výbornou tepelnou izolací celých vrat.

 

Sekční vrata

se vyznačují velmi dobrou tepelnou izolací – koeficient přenosu tepla pro vrata může být až 0,79 W/m2*K. To je výsledek srovnatelný s dobrým oknem v trojskle.

 

V nabídce jsou dále rolovací vrata, křídlové brány a výklopná vrata.

 


 

Kolekce vrat, dveří a oplocení v jednom designu

Kolekce Home Inclusive 2.0 je novou generací kolekce vrat, dveří a oplocení v jednom designu známé od roku 2014. Jejím velkým přínosem je také nový pohled na navrhování okolí domu, které je konzistentní nejen z hlediska barvy, ale také designu. Kolekce Home Inclusive 2.0 v sobě spojuje unikátní barvy, vzory a struktury. Odhaluje téměř neomezené možnosti nevšedních kombinací a spojení materiálů – od oceli po dřevo a karbon.

 

Home Inclusive 2.0 Kolekce vrat, dveří a oplocení v jednom designu
 

 

 

Inspirujte se

 

Prohlédnout galerii